Perez niet tevreden over Racing Point: 'Hopelijk slechtste race achter de rug'
Een nieuwe eigenaar kan het voormalige Force India nog niet voortstuwen. Sergio Perez spreekt dan ook zijn onvrede uit over de huidige resultaten van Racing Point. Na 2 punten van Stroll in Melbourne haalde Racing point slechts 1 punt binnen in Bahrein.
De GP van Bahrein ziet Perez nu al als een dieptepunt. ‘Hopelijk is dit voor ons het beroerdste circuit van de kalender en hebben we de slechtste race nu ook meteen achter de rug’, zo valt te lezen op Motorsport.com . De Mexicaan vervolgt: ‘Vorig jaar hadden we hier ook moeite, dus een punt is uiteindelijk nog niet eens zo’n slecht resultaat. De eerste ronde was vooral goed, daarin won ik meteen een flink aantal plekken.’
Checo eindigde afgelopen zondag op de tiende plek. Zijn teamgenoot Lance Stroll kwam niet verder dan een veertiende positie. De kwalificatie van de Racing Points een dag eerder was ook weinig hoopgevend, Perez startte als veertiende en Stroll mocht na Q1 in de pit blijven staan.
Mazzel met Renault
Net als Leclerc kon Perez op een mazzeltje rekenen dankzij Renault . ‘We hadden mazzel met de Renaults , maar aan de andere kant was het jammer dat de safety car naar buiten kwam. Ik zat namelijk dicht achter Albon en had hem misschien nog kunnen pakken. Uiteindelijk is het vooral belangrijk deze punt mee te pakken, zeker nu onze auto nog niet goed is. Hopelijk kunnen we daar snel verandering in brengen.’ Tegen het einde van de race vielen beide Renaults in dezelfde ronde uit waardoor Perez nog twee plekken op kon schuiven. (Foto: Racing Point F1 Team)