Romain Grosjean reageert op trage Lewis Hamilton in out-lap: ‘Als dat met opzet is…’

Voormalig Formule 1-coureur Romain Grosjean is niet erg te spreken over de handelswijze waarop Lewis Hamilton zijn out-lap reed voor de laatste snelle ronde in Q3. De Mercedes-coureur reed erg langzaam, waardoor Max Verstappen bijna niet meer kon beginnen aan zijn laatste ronde. Sergio Pérez miste de groene vlag zelfs.
Op Twitter laat de Fransman weten dat het niet bepaald netjes was, wat Hamilton probeerde. De voormalig Haas-coureur hoopt niet dat het opzettelijk was van de Brit, maar de kans is erg groot dat het met voorbedachte rade gedaan werd door Hamilton.



If that was made on purpose, it’s not pretty… #f1 #HungarianGP — Romain Grosjean (@RGrosjean) July 31, 2021

Het bericht Romain Grosjean reageert op trage Lewis Hamilton in out-lap: ‘Als dat met opzet is…’ verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines