Lando Norris: ‘Het is nog altijd wennen in de Formule 1’

McLaren-coureur Lando Norris is een van de populairste rijders in het Formule 1-veld. Vooral veel nieuwe fans vinden hem geweldig en zien hem dan ook als een toekomstig wereldkampioen. Volgens de Brit is het toch nog altijd wennen om fans te zien die speciaal voor hem naar een raceweekend komen.
Sinds Norris’ debuut in 2019 is zijn populariteit alsmaar toegenomen. Sindsdien is hij niet meer weg te denken uit de Formule 1 en uitgegroeid tot een van de beste coureurs in de sport. Buiten zijn prestaties op de baan is Norris ook veel te vinden op online platforms zoals Twitch en Youtube. Op deze kanalen is te zien dat hij een eerlijke, grappige en vrij normale jongen is. Dit is een van de redenen waarom veelal nieuwe fans hem ophemelen. 
Tijdens de Grand Prix van Groot-Brittannië was te zien hoe er een complete Team Quadrant-tribune aanwezig was. Team Quadrant is een eSports en gaming kanaal op YouTube dat Norris samen met vier anderen heeft opgericht. Ook de verkoop van Norris’ persoonlijke merchandise ging dit jaar erg hard.
Erg wennen
“Het is iets waar ik nog altijd erg aan moet wennen. Als ik er soms over nadenk dan blijf ik me verbazen over hoe snel alles is gegaan. Vijf, zes jaar geleden had ik nooit durven dromen van een tribune vol met fans die mijn merchandise droegen. Je denkt nooit dat zoiets ook bij jou gaat gebeuren en soms is het echt even wennen” aldus Norris tegenover Motorsport.com .
De McLaren-coureur geeft toe dat hij vaak kijkt naar hoe landgenoot Lewis Hamilton omgaat met alle faam.  “Het is erg knap wat Lewis (Hamilton) allemaal voor elkaar bokst. Hij gebruikt zijn fans, niet op een slechte manier natuurlijk, om een positieve impact te maken op dingen die hij belangrijk vindt. Zoiets heb ik ook kunnen doen via Team Quadrant met een livestream om aandacht te vragen voor de mentale gezondheid bij mensen” zo legt Norris uit.
Impact maken
“Ik heb dus mijn fans kunnen gebruiken om een impact te maken voor een positief iets. Het is iets dat ik moet leren te gaan maximaliseren zodat ik in het vervolg nog meer mensen kan gaan helpen. Dus ja, het is een erg vet gevoel als je alle fans ziet zitten voor jou. Laten we hopen dat ik nog meer kan groeien met mijn fans en dat ik wellicht een nog grotere impact kan maken dan Lewis  (Hamilton) ”  zo vertelde de McLaren-coureur.



Het bericht Lando Norris: ‘Het is nog altijd wennen in de Formule 1’ verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines