Hamilton legt zich neer bij beslissing: 'Het is een terechte penalty'


Lewis Hamilton accepteert de straf die hij opgelegd heeft gekregen. De Mercedes-coureur is door de stewards drie plaatsen teruggezet. Hamilton krijgt deze straf voor het hinderen van Kimi Raikkonen in de kwalificatie.
Op zijn eigen Instagram laat Hamilton weten wat hij van zijn straf vindt. 'Ik heb de penalty verdiend en accepteer het daarom ook. Het was een fout vanuit mijn kant en ik neem daar dan ook mijn verantwoordelijkheid voor.'
De Mercedes-coureur benadrukt wel dat het niet zijn intentie was om Raikkonen te hinderen. Hamilton zou zelfs hebben geprobeerd aan de kant te gaan voor de Fin. 'Hoe dan ook, morgen is een nieuwe dag en een kans om mezelf te bewijzen', aldus een positief ingestelde Hamilton. (Foto: Mercedes AMG F1)
Denk jij dat Lewis Hamilton de GP van Oostenrijk wint? Zet in en krijg 4,40 keer je inzet terug!

Top Headlines

Oudere Top Headlines