Max Verstappen eerlijk: ‘Het is een lelijk ding’

Red Bull Racing-coureur Max Verstappen hoopt in Zandvoort zijn zevende overwinning van het seizoen te behalen. In de thuisrace van de Nederlander krijgt Verstappen de steun van 70.000 fans iedere dag, die hem naar de winst willen schreeuwen. Mocht Max inderdaad winnen, zal de trofee niet in zijn woonkamer komen te staan.
Sir Jackie Stewart, ambassadeur van Heineken, liet een dag voor het begin van het Formule 1-geweld de beker zien die de winnaar van de race krijgt. De trofee is gemaakt van gerecycled glas en gevormd naar de oude beker van de Grand Prix van Nederland. Door de groene kleur lijkt het op een groot bierglas.
Max Verstappen is duidelijk geen fan van de prijs, maar neemt het voor lief als hij maar de 25 punten meeneemt naar Monaco. Dat laat hij weten aan de NOS . “Het is gerecycled. Prima, hoor, maar het is een lelijk ding. Ach, wat maakt het uit. Ik ben hier niet voor de beker. Ik ben hier voor de winst” , aldus Verstappen.
Het bericht Max Verstappen eerlijk: ‘Het is een lelijk ding’ verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines