Toto Wolff zag fout bij slechte start van Hamilton: ‘Gebeurt hem nooit’

Lewis Hamilton kwam totaal niet lekker weg bij de start van de sprint op Monza, zaterdagmiddag. De Brit mocht vanaf de tweede positie starten, maar zag zichzelf al snel terugvallen naar een zesde positie. Door het wegvallen van Pierre Gasly werd dit de vijfde, maar erg blij was Hamilton daar niet mee.
Drie plekken verliezen bij een start is nooit lekker en zeker niet als er ook nog eens punten verdeeld worden voor de kwalificatie. Max Verstappen wist twee punten uit te lopen op Hamilton in het kampioenschap en heeft nu twee McLaren’s tussen hemzelf en zijn rivaal in staan.
Volgens Toto Wolff maakte Hamilton een fout tijdens de start van de sprint. De zevenvoudig wereldkampioen drukte zijn koppeling iets te ver in, waardoor zijn Mercedes niet lekker van zijn plaats kwam en dus plekken inleverde. De Mercedes-baas ziet dat als een ‘on-Lewis’ achtige actie.
“Het loslaten van de koppeling ging niet goed, die leek te slippen. Zoiets gebeurt nooit bij Lewis normaal gesproken. Het ging dit keer echt mis bij hem”, aldus Wolff tegenover ORF. Hamilton zelf heeft geen enkel vertrouwen meer in de race van zondag .
Het bericht Toto Wolff zag fout bij slechte start van Hamilton: ‘Gebeurt hem nooit’ verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines