Leclerc looft Verstappen: 'Hoop nog jaren met hem te vechten'
Daags na de confrontatie met Max Verstappen is Charles Leclerc alweer in staat om zich lovend uit te laten over zijn directe concurrent in de Formule 1. De twee coureurs zijn leeftijdsgenoten en daarom ook de twee gegadigden om het de komende jaren tegen elkaar op te nemen in het kampioenschap. Leclerc kijkt daar nu al naar uit.
In gesprek met Auto Bild vertelt Leclerc hoe hij tegen Verstappen aankijkt als concurrent. De Monegask zal nog vele jaren tegen de Nederlander moeten racen, maar erg vindt hij dat niet. 'Ik vind het geweldig om tegen hem te racen. Al bij het karten waren we aan elkaar gewaagd. We zijn al verwikkeld geraakt in verschillende titelgevechten. Ik weet dus hoe hard het kan zijn. Toch is dat iets moois. Ik kan niet wachten totdat we ook samen om de Formule 1-titel kunnen vechten. Het voelt goed om samen met hem gezien te worden als nieuwe generatie.'
Leclerc ziet Vettel niet met pensioen gaan
Daarnaast denkt Leclerc niet dat Verstappen op korte termijn zijn teamgenoot wordt. Hij heeft immers nog Sebastian Vettel naast zich, die, ondanks de geruchten, volgens Leclerc niet van plan is om met pensioen te gaan. 'Ik kan niet voor hem spreken, maar ik zie hem niet zomaar met de fut gaan. Hij is ontzettend gedreven, hij let op elk detail. Ook al zou ik hem binnen het team verslaan, denk ik dat hij alsnog doorgaat.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)