Honda blij met Verstappen, maar: 'Hadden betere seizoensstart verwacht'


Honda had meer verwacht van de eerste races van het seizoen. Tot de Grand Prix van Oostenrijk vielen de resultaten tegen, doordat Mercedes meer vooruitgang boekte dan voorzien. 
'We hadden een betere start van het seizoen verwacht', vertelt Masashi Yamamoto, vanuit Honda verbonden aan het Formule 1-project, tegenover Motorsport.com . 'Mercedes heeft zich verbeterd en vertoont geen zwakke plekken. Ze hebben een goed chassis, een goede motor, goede coureurs en een goed management. Het is allemaal nagenoeg perfect.'
'Daar ben ik een beetje verrast over'
De goede prestaties van Mercedes lagen niet in de lijn der verwachtingen, maar de overwinning van Max Verstappen in Oostenrijk lag dat evenmin. 'In de afgelopen races zagen we een zeer sterk Mercedes. Er waren momenten dat we de strijd aan konden gaan met Ferrari, maar in Oostenrijk presteerden wij het sterkst. Daar ben ik een beetje verrast over.'
Ook Christian Horner is verrast door de overwinning van de Nederlander. 'Als je dit een paar races terug had gezegd… Nee, absoluut niet. Max was de laatste niet Mercedes-coureur die een race had gewonnen met zijn zege in Mexico van vorig jaar en is de eerste die Mercedes dit jaar verslaat, wat een fenomenale prestatie is.' (Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool)

Top Headlines

Oudere Top Headlines