Verstappen verliest 12 plekken bij online 24 Uur van Le Mans na internetproblemen


De eerste 12 uur van de online 24 Uur van Le Mans zitten erop. Team Redline, waar Max Verstappen samen met Atze Kerkhof, Rudy van Buren en Bono Huis voor rijdt, begon goed aan de race. Echter zorgde een technisch mankement bij Verstappen voor roet in het eten.
Tegen het einde van de eerste 12 uur kreeg Verstappen problemen met de racesoftware, rFactor2. Hierdoor werd de verbinding van de computer van de Limburger verbroken. Team Redline zakte af van P1 naar P13.
Race gestaakt
Na 12 uur racen werd de race op de virtuele Franse baan gestaakt. Op de baan reden toen nog maar 13 auto's, omdat de rest van het veld haar verbinding verbroken zag worden. Naar verluidt is de reden voor de massale technische mankementen dat de racesoftware na haar uitgave nog altijd veel problemen kent, met name met het online racen. Het is nog niet duidelijk wanneer de race hervat wordt. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines