Marko volgens Horner niet zo’n kwaaie: 'Hij wil voor de coureurs zorgen'
Helmut Marko is een zeer directe man die altijd aan iedereen zegt waar het op staat. Hij geeft coureurs niet veel kansen en schroomt niet ze aan de kant te zetten. Volgens Red Bull-teambaas Christian Horner is Marko echter niet zo’n kwaaie.
De laatste commentaren van Marko zijn richting het adres van coureur Pierre Gasly. Volgens de consultant heeft de Fransman een gebrek aan zelfkritiek. ‘We weten allemaal hoe Marko is, hij kan bikkelhard zijn naar onze rijders toe. Daar staat wel tegenover dat hij ze ook wil helpen, hij wil voor ze zorgen. Ook hij weet echt wel dat Gasly het niet makkelijk heeft en dat we juist nu moeten samenwerken om hem op zijn best te laten presteren’, aldus Horner tegenover ServusTV .
Consequenties aan mindere prestaties noemde Marko niet
Marko heeft eerder al aangegeven dat Gasly nog voor de zomerstop moet presteren. Daar heeft de teamgenoot van Max Verstappen dus drie races voor, te weten Silverstone, Hockenheim en Boedapest. Consequenties aan wederom mindere prestaties noemde Marko niet. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)