Horner geniet van Verstappen: 'Was pas voor het eerst bij een echt popconcert'
Christian Horner is ontzettend blij met het karakter van Max Verstappen. De teambaas van Red Bull geniet van de nuchterheid van de zesvoudig Grand Prix-winnaar, alsmede zijn gedrag binnen het team.
'Max is altijd met beide benen op de grond blijven staan', vertelt Horner tegenover Motorsport-Total.com . 'Ik kan me hem niet voorstellen met bulldogs', verwijst Horner naar Hamilton, die ook buiten de Formule 1 altijd in de spotlights staat én eigenaar is van twee bulldogs.
'Hij heeft een lieve vriendin, ze lijken heel gelukkig'
Ook buiten de baan heeft Verstappen het volgens Horner prima voor elkaar. 'Hij heeft een lieve vriendin, ze lijken samen heel gelukkig. Hij was een paar weken geleden voor het eerst in zijn leven bij een popconcert, van The Spice Girls .' Verstappen was daar met onder meer Pierre Gasly, zijn vriendin en Helmut Marko.
Ondanks de nuchterheid van Verstappen bespeurt Horner wel een omslag. 'Max is in de afgelopen zeven maanden wel wat veranderd, sinds Daniel (Ricciardo, red.) het team heeft verlaten. Buiten de auto stond Verstappen in de schaduw van Ricciardo, hij leek zijn jongere broertje met wie je spelletjes kon spelen.' (Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool)