Gasly kent 'prima' kwalificatie en ziet strategisch voordeel met medium band
Pierre Gasly is tevreden na de kwalificatie voor de Grand Prix van Groot-Brittannië. De Franse teamgenoot van Max Verstappen heeft enkele desastreuze raceweekenden achter de rug, maar wist zaterdagmiddag een Ferrari achter zich te houden. Gasly is dan ook blij met wat hij heeft neergezet in de RB15.
'Je kan wel stellen dat dit een beter optreden was', begint Gasly zijn verhaal bij Ziggo Sport . 'De kwalificatie was goed, maar niet helemaal perfect. We kunnen blij zijn met een vijfde plek', zegt de Red Bull-coureur.
Doordat Gasly zijn snelste ronde in Q2 op de medium band reed, mag de coureur zondag bij de race op die band starten. Omdat Ferrari dat niet doet, heeft hij mogelijk een strategisch voordeel. 'Dat kan zeker voor een voordeel zorgen. Laten we hopen dat we morgen dan ook een goed resultaat mogen boeken.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)