'Goede race' voor Ricciardo met zevende plek: 'Helaas lukte dat niet'


Daniel Ricciardo heeft een prima Grand Prix van Groot-Brittannië achter de rug. De voormalig teamgenoot van Max Verstappen werd zevende in zijn Renault en pakte zo weer wat puntjes. 
'Al met al was het een goede race', aldus Ricciardo in het persbericht van Renault. 'Ik dacht dat mijn start niet slecht was, maar Lando Norris haalde me in na een goed en fair gevecht. Via een undercut kwam ik weer voor hem terecht.'
'Dat was frusterend'
Toch zat niet alles mee voor de Australiër. 'De safety car kwam op een goed moment voor Carlos Sainz, want hij kreeg als het ware een gratis pitstop. Dat was frustrerend. Desondanks bleef ik op hem jagen, om hem alsnog in te halen. Helaas lukte dat niet.'
Bij de Grand Prix van Oostenrijk werd Ricciardo 'slechts' twaalfde. 'Het voelt goed om weer terug in de top-tien te zijn. Onze snelheid over één rondje, maar ook de race pace is in een korte periode goed verbeterd. We hebben een goed resultaat geboekt', besluit de huidige nummer negen uit de WK-stand . (Foto: Renault F1 Team)

Top Headlines

Oudere Top Headlines