Magnussen niet blij na Bahrein: 'De vraag is hoe we zo slecht zijn in de race'
Kevin Magnussen kende een frustrerend weekend in Bahrein. Na een prima start van de vrijdag en de zaterdag moest de Deen op zondag na de race genoegen nemen met een 13e plek. Magnussen kon hier zeker niet van genieten.
'Het is de vraag hoe we zo goed kunnen zijn op de vrijdag en de zaterdag en zo slecht in de race', zo stelde Magnussen na zijn teleurstellende race tegenover het Deense Ekstra Bladet . 'We waren echt heel erg sloom. Van begin tot eind. Daarnaast waren we ook erg traag tijdens de long runs.'
Magnussen zag het enigszins aankomen dat ze niet optimaal zouden presteren in Bahrein. 'De wagens met Ferrari-motoren vlogen ons om de oren. We wisten dat we hier met veel downforce te maken zouden krijgen, dus dat was geen grote verrassing. Maar we dachten wel dat we snellere rondetijden konden rijden. Dat was onmogelijk met de topsnelheid die we hadden.'
Het team van Haas heeft dus werk te doen voor de Grand Prix van China begint. 'Er is iets niet goed gegaan en we moeten uitvinden wat', vervolgt de Haas-coureur. 'We hebben duidelijk een goede auto als die werkt. Zo'n dag als vandaag is dus zorgwekkend.' (Foto: Haas F1 Team)