Marko baalt van 'Vettel': 'Sebastian kostte ons veel werk'


Helmut Marko is niet blij met de kapotte RB15 die Sebastian Vettel veroorzaakte tijdens de Grand Prix van Groot-Brittannië. De Heppenheimer ramde de Ferrari achterin de auto van Max Verstappen, waardoor de 21-jarige coureur veel schade op liep.
Red Bull Racing verloor daardoor op korte termijn twee chassis. De week erna reed Sebastian Buemi de RB15 aan gort bij de testdagen voor Pirelli. Donderdag meldde Tobi Gruner van AMS dat het mogelijk door de band van Pirelli is veroorzaakt, maar dat er nog onderzoek naar wordt gedaan.
Vettel
Marko verduidelijkt dat het bij elkaar extra arbeid kostte voor Red Bull Racing. 'Sebastian kostte ons veel werk', citeert Auto Motor und Sport hem. 'We moesten ons zelfs zorgen maken om de motor. Maar die heeft het net overleefd', aldus Marko. (foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
Onderzoek naar crash Buemi
[social-post platform="twitter" id="1154431811386335232"]

Top Headlines

Oudere Top Headlines