Wolff moet kiezen: 'Gaan we voor Bottas, dan zijn we Ocon kwijt'


Als Mercedes ervoor kiest het contract van Valtteri Bottas met een jaar te verliezen, dan zijn zij hun junior Esteban Ocon voor waarschijnlijk twee jaar kwijt aan een ander team. Mercedes-teambaas Toto Wolff heeft dan ook nog wat kopzorgen.
Dat laat hij weten tijdens de persconferentie voor teambazen tijdens de Grand Prix van Duitsland. Hij noemt Ocon en George Russell zijn twee meest ervaren junior-coureurs en is blij met hun ontwikkeling. Ook vertelt Wolff dat er interesse vanuit andere teams is in Ocon. 'We moeten een beslissing maken voor onszelf, maar die ook goed uitpakt voor Esteban. Kiezen wij voor Valtteri, dan moet iemand anders Esteban verder opleiden. Dan zijn we hem een jaar of twee kwijt, maar dat is dan de consequentie van zo’n besluit.'
'Het is een fijne jongen'
Wolff is erg blij met Ocon, maar laatstgenoemde heeft de pech dat Bottas momenteel aan zijn sterkste seizoen van zijn loopbaan bezig is. Over vervanging van Lewis Hamilton hoeft helemaal niet gepraat te worden. 'Het is jammer dat Esteban vorig jaar buiten de boot viel, want hij heeft laten zien een waardevolle toevoeging voor ons team te zijn. Hij doet veel achter de schermen, staat iedere zaterdag voor ons klaar en rijdt ieder weekend in de simulator. Het is een fijne jongen.' (Foto: Mercedes AMG F1)

Top Headlines

Oudere Top Headlines