Update | Regenkans iets toegenomen voor GP van Duitsland


Het zou eerst tijdens de kwalificatie gaan regenen, maar dat bleek niet het geval. Nu zijn de voorspellingen dat het water zondagmiddag naar beneden kan gaan komen in Hockenheim. Het begint mogelijk een paar uur voor de race met regenen.
Volgens Weather.com is er om 13.00 uur 48 procent kans op neerslag en om 16.00 uur 55 procent. Dat zijn gelijk de hoogste percentages van de dag. De verwachting is dat de temperatuur zal oplopen tot 24 graden tijdens de race. 
Update 11.09u - Regenkans schuift iets op naar later op middag
De kans op regen op Hockenheim is iets opgeschoven. De 48 procent regenkans voor 13.00 uur is nu 55 procent geworden en dat houdt aan tot en met iets van 16.00 uur. Daarna zakt het naar 52 procent maar wel tot en met 18.00 uur. Zie de afbeelding bij dit nieuwsartikel.

Top Headlines

Oudere Top Headlines