Verstappen na zege: 'Gewoon de goede beslissingen nemen en uit de problemen blijven'


Alhoewel de zege van zondag niet de meest makkelijk behaalde overwinning was uit de loopbaan van Max Verstappen, erkent hij zelf dat hij op het laatst niet al te veel moeite had om de zege binnen te slepen.
'Ik reed behoorlijk op safe in de slotfase', laat de Nederlander weten aan Ziggo Sport . 'We hadden nog wel wat marge, maar ik hoefde dan ook niet meer te pushen om de overwinning binnen te slepen.'
'Uiteindelijk wel goed gekomen met die band'
Na een ronde of 25 verwisselden veel coureurs de intermediates voor droogweerbanden. In tegenstelling tot zijn meeste concurrenten ging Verstappen over op de gele band. Hij spinde niet lang daarna dan ook omdat er niet genoeg temperatuur zat in zijn wat hardere banden. 'Uiteindelijk is het wel goed gekomen met die band, maar met die rode had je toch veel meer grip. Dan krijg je die andere veel moeilijker op temperatuur.'
'Gelukkig begon het toen wat meer te regenen', vervolgt Verstappen. 'En toen ging ik op inters.' Op die inters wist de Nederlander, met wat geluk vanwege een crash van Hamilton, de leiding over te nemen van de Mercedes-coureurs. 
Verstappen had wel een verklaring waarom hij wél heeft gewonnen en veel concurrenten de auto in de muur hebben gereden. 'Gewoon de goede beslissingen nemen en uit de problemen blijven', klinkt het nuchter uit zijn mond.

Top Headlines

Oudere Top Headlines