Cijfers: Verstappen krijgt maximum score van La Gazzetta dello Sport


Max Verstappen heeft de maximale score gekregen van de rapporteurs van La Gazzetta dello Sport voor zijn optreden in de Grand Prix van Duitsland. Verstappen kreeg een 10 nadat het hem was gelukt om de overwinning binnen te slepen in de regen van Hockenheim.
Daniil Kvyat kreeg bij de roze krant een 8, Sebastian Vettel een 7. Onvoldoendes waren er voor Charles Leclerc, Valtteri Bottas, Lewis Hamilton en Pierre Gasly. Allen kregen ze een 4 aan hun broek.
Bij Auto Motor und Sport werd Verstappen met een 9 beoordeeld. Hij kreeg hetzelfde cijfer als Kvyat en Vettel. Sergio Perez werd het hardst aangepakt en ging met een 2 naar huis. Valtteri Bottas ontving een 3 en Pierre Gasly en Lando Norris beiden een 4.
Tot slot de cijfers van Sky Sports . Verstappen en Kvyat kregen allebei een 9,5 en worden gevolgd door Vettel met een 9. Bottas ontving een 5 net als Pierre Gasly. Perez maakte volgens de analisten te weinig meters om een cijfer te krijgen. (foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
 

Top Headlines

Oudere Top Headlines