Mercedes is vol vertrouwen en wil Ferrari aanvallen

Laten we even teruggaan naar de Grand Prix van Australië. Charles Leclerc heeft zojuist zijn tweede race van het seizoen gewonnen, terwijl Max Verstappen zijn tweede uitvalbeurt genoteerd heeft. Ferrari had overduidelijk de snelste auto van het veld én was het meest betrouwbaar. We spoelen door naar de Grand Prix van Singapore en het beeld is compleet omgedraaid.
Ferrari heeft niet meer de snelste auto en qua betrouwbaarheid is de ontwikkeling ook achteruit gegaan. Hierdoor moest het Italiaanse team de motoren terugschroeven, wat vermogen kostte, maar er wel voor zorgde dat ze de races überhaupt uit konden rijden. Inmiddels heeft Ferrari een achterstand van 139 punten op Red Bull Racing in het kampioenschap voor constructeurs en moet het zelfs gaan oppassen voor Mercedes.
Het Duitse team, wat aan het begin van het seizoen nog een seconde per ronde tekort kwam op Ferrari, staat nog maar 35 punten achter de Italianen en Lewis Hamilton ruikt daardoor bloed. De zevenvoudig wereldkampioen wil niets liever dan dat Mercedes het jaar afsluit op de tweede plaats in het kampioenschap. Daarvoor gaan hij en Russell de laatste zes races van het seizoen ‘vol in de aanval’.
“Ons doel is om de tweede plaats in het kampioenschap te behalen, want dat zou een grote impact hebben op iedereen in de fabriek. Dus voor ons staan de komende zes races in het teken van ‘maximum attack'” , aldus Hamilton bij Sky Sports.
Het bericht Mercedes is vol vertrouwen en wil Ferrari aanvallen verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines