Toto Wolff reageert op ‘Verstappen-uitspraak’ van Alonso

Mercedes-baas Toto Wolff kan wel genieten van de uitspraken van Fernando Alonso over de twee titels van Max Verstappen. Volgens de Spanjaard hebben de kampioenschappen van Verstappen in 2021 en 2022 meer betekenis dan alle zeven titels van Lewis Hamilton bij elkaar.
Alonso meent namelijk dat Hamilton in slechts één van die jaren heeft hoeven strijden voor het kampioenschap. Alle andere jaren had hij een dominante auto en Valtteri Bottas of een mindere Nico Rosberg naast zich, die hem niet konden aanvallen. Dit terwijl Verstappen het beide jaren op moest nemen tegen een ander team.
De uitspraken van Alonso hebben veel stof doen opwaaien in de paddock, zeker toen Lewis Hamilton met deze reactie kwam op sociale media. Nu laat ook Toto Wolff, de baas van Hamilton, zich uit over de opmerking van de Alpine-coureur.
“Het is een grappenmaker. Hij zorgt ervoor dat hij de krantenkoppen haalt en deze sport is nou eenmaal gebouwd op headlines. Het zijn allebei grote wereldkampioenen” , aldus Wolff over Alonso en Hamilton.
Wrok heeft Wolff dan ook niet: “Alonso geniet van dit soort dingen. Ik denk dan ook niet dat het Lewis enigszins hindert”, zo laat de Oostenrijker weten aan Express .
Het bericht Toto Wolff reageert op ‘Verstappen-uitspraak’ van Alonso verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines