McLaren richt pijlen op Gasly: 'Sainz kan alleen hem nog inhalen'


Carlos Sainz kent een uitstekend seizoen bij McLaren en is, net als zijn team, 'best of the rest'. Een goede prestatie, maar de Spanjaard heeft uitzicht op meer. Hij staat ondertussen nog maar vijf punten achter op nummer zes Pierre Gasly.
De doelstelling van zowel Sainz als McLaren is dan ook simpel: boven de Fransman van Red Bull eindigen. Dat laat teambaas Andreas Seidl aan de Spaanse krant AS weten. 'De enige coureur die hij nog kan inhalen, is Gasly. We gaan proberen dat ook te bewerkstelligen. Het wordt lastig, want Gasly kende aan het begin van het jaar ook een aantal goede races.'
'We zullen niet stoppen het te proberen'
Goed is een groot woord. Gasly bakt er vrij weinig van en de geruchten over een vertrek bij Red Bull nemen hardnekkige vormen aan. Maar al zou Sainz een veel betere coureur zijn dan Gasly, de RB15 van Red Bull is een snellere wagen, zo beseft ook Seidl. 'Ook al is de Red Bull een stuk sneller dan onze auto, we zullen niet stoppen het te proberen. We zijn in ieder geval heel blij met onze coureurs, vandaar dat we ze al vroeg hebben vastgelegd voor volgend jaar.' (Foto: McLaren F1 Media)

Top Headlines

Oudere Top Headlines