Albon moest flink wennen: 'Veel meer media-aandacht en fans'


Voor Alexander Albon was het begin dit jaar even wennen aan de Formule 1. Snellere auto’s, betere coureurs. Maar het grootste verschil met de klassen waar hij hiervoor in reed, is volgens eigen zeggen de media-aandacht.
'Ik reed vorig jaar prima in de Formule 2, maar ik kreeg niet gek veel aandacht. Toen ik dit jaar mijn eerste Formule 1-race reed, merkte ik al direct dat ik een gekkenhuis was beland. Je krijgt hier zoveel meer media-aandacht dan in bijvoorbeeld de juniorenklassen', vertelt de Thaise Brit aan het Italiaanse Corriere della Sera .
'Gelukkig voelt het tegenwoordig allemaal al wat normaler'
Niet alleen de media kreeg meer oog voor Albon, ook de supporters hadden er een nieuw idool bij. 'Ik kreeg in één keer veel meer fans, daar moest ik wel aan wennen. Gelukkig voelt het tegenwoordig allemaal al wat normaler. Natuurlijk was het ook wennen aan de auto van Toro Rosso, die is veel sneller dan elke andere wagen waar ik ooit in heb gereden. Toch was het meer wennen aan de wereld van de Formule 1, dan aan de wagen.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines