Max Verstappen laat privéjet ombouwen tot spelcomputer

Dat Max Verstappen gek is van racen is geen geheim. De Nederlander leeft voor de autosport, of dat nou op het ware asfalt is of online. Anderhalve week geleden deed de Red Bull-coureur nog mee aan de virtuele 24 uur van Le Mans op zijn simulator in Monaco, maar binnenkort zal hij dat van overal op de wereld kunnen doen!
Red Bull Racing-adviseur Helmut Marko heeft namelijk aangegeven dat Max Verstappen een heuse simulator in zijn privéjet heeft laten bouwen. Dat liet de Oostenrijker weten in gesprek met Sport1. Volgens Marko is het een goede zaak dat Verstappen wat afleiding zoekt tijdens de lange vliegreizen, aangezien Max een ware adrenalinejunkie is!
“Hij heeft zijn privéjet om laten bouwen, zodat hij in de toekomst met een simulator kon rondvliegen. Dat is maar goed ook, want Max heeft deze afleiding nodig. Het heeft in ieder geval goed gewerkt voor hem, als je kijkt naar zijn twee wereldkampioenschappen” , aldus Marko.


Privéjet Verstappen


De jet van Verstappen, waar hij dus een simulator in heeft laten bouwen, is een Falcon 900EX. Vorig jaar werd de privéjet van de Nederlander mooi vastgelegd op Schiphol, op het moment dat Verstappen terug vloog naar Monaco, nadat hij de Dutch Grand Prix had gewonnen! Het bericht Max Verstappen laat privéjet ombouwen tot spelcomputer verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines