In beeld: Formule 1-teams bereiden zich voor op de testdagen in Bahrein

Aankomend weekend (24, 25 en 26 februari) staan de testdagen voor het aankomende Formule 1-seizoen op het programma. Voor teams een spannende tijd, aangezien het de enige kans is om de nieuwe auto te testen voorafgaand aan de eerste race van het seizoen. Een goede voorbereiding is dus van (levens)belang.
Komend seizoen krijgt de Formule 1 er (nog) geen nieuw team bij, maar dat lijkt haast wel zo. Het merendeel van de teams heeft namelijk gekozen voor een nieuwe kleurstelling voor hun 2023-bolide. Anders gezegd, er zijn maar vier teams die ervoor hebben gekozen om de livery van afgelopen seizoen aan te houden.
Buiten de verandering op het gebied van kleuren, zijn er ook genoeg nieuwe technische snufjes die teams pas in Bahrein aan de concurrentie en aan de media zullen tonen. Hoewel het ongebruikelijk is, lieten enkele teams al een aantal van hun nieuwe onderdelen zien tijdens de autopresentatie’s. Echter, de ervaring leert dat teams pas in Bahrein de échte 2023-auto tonen. Er kan dus nog een hoop veranderen komend weekend.
Vracht al aangekomen
Tijdens testdagen is een optimale voorbereiding erg belangrijk. Het is daarom ook niet gek dat de meeste teams al aan het opbouwen zijn geslagen in Bahrein. Formule 1-journalist Albert Fabrega bracht de voorbereiding op het Bahrain International Circuit via zijn Twitter-account in beeld.
Bekijk hieronder de eerste foto’s vanaf het strijdtoneel voor de komende twee weken:



Mientras tanto en Barein… Y no me quedan uñas ya Meanwhile, in Bahrain… No nails left here… pic.twitter.com/H30gE7Vo0v — Albert Fabrega (@AlbertFabrega) February 18, 2023

Het bericht In beeld: Formule 1-teams bereiden zich voor op de testdagen in Bahrein verscheen eerst op GP33 .

Top Headlines

Oudere Top Headlines