Mercedes verklaart plotselinge vertrek rechterhand Hamilton

Jarenlang was Angela Cullen de rechterhand van Lewis Hamilton, maar daar kwam voorafgaand aan het Formule 1-weekend in Saoedi-Arabië een einde aan. De zevenvoudig kampioen liet zelf weten dat de twee niet meer samenwerken en bedankte Cullen voor haar diensten, maar het was nog niet bekend waarom de twee 'uit elkaar' zijn gegaan. Mercedes-teambaas Toto Wolff bevestigt nu dat het de keuze is geweest van Hamilton. "Het was geen verrassing voor ons, want Hamilton was al een tijdje op zoek naar verandering", zegt hij tegen het Duitse Sky Sports . In gesprek met de media, waaronder RacingNews365, gaat Wolff dieper in op de situatie. "Angela was deel van ons team voor een lange tijd. In alle teams is het zo dat je niet stil kan blijven staan. Als mensen en de organisatie veranderen en het werkt op een gegeven moment niet meer, dan moeten we daar eerlijk over zijn. Dan is verandering goed." "Angela was en is altijd een mascotte voor ons team. Ze is de enige met een luidere stem dan een startende F1-bolide. Maar als dit is wat nodig is voor hem (Hamilton, red.), dan steunen we hem daarin. Wat zijn keuze ook is." De uitleg van Wolff staat een beetje haaks op wat zowel Hamilton en Cullen zelf via social media naar buiten brachten, namelijk dat het tijd was voor een nieuw avontuur voor laatstgenoemde .

Top Headlines

Oudere Top Headlines