Update | Mercedes arriveert met oude achtervleugel op Spa


Toto Wolff heeft aangegeven dankbaar te zijn voor het werk van zijn team tijdens de zomervakantie. Na een maand van toewijding komt ook Mercedes met een vernieuwde krachtbron aanzetten in België.
'Ons team in Brixworth heeft doorgewerkt in de zomer om de prestaties en betrouwbaarheid van onze krachtbron te verbeteren', aldus de Oostenrijker volgens  Motorsport .
Wolff tevreden met inzet Mercedes-ingenieurs
De Mercedes-teambaas was te spreken over de getoonde moeite: 'Het is fantastisch om terug te komen van de zomervakantie wetende dat een deel van het team keihard door aan het werken is. We zijn onze collega's die het draaiende hebben gehouden enorm dankbaar.'
Hoeveel voordeel de nieuwe krachtbron precies op gaat leveren is tot nu toe nog onduidelijk. (Foto: Mercedes AMG F1)
Update | 14.49u - Mercedes arriveert met oude achtervleugel op Spa
Naast de geruchten over een verbeterde krachtbron blijkt nu ook dat Mercedes een twee verouderde versies van de achtervleugel mee heeft genomen naar België volgens  Auto Motor und Sport . Het is bekend dat deze achtervleugel minder downforce genereert dan dat er in Baku gebruikt werd.

Top Headlines

Oudere Top Headlines