Albon toont nieuwe helm voor Red Bull: 'Nieuw team, nieuwe helm'
Alexander Albon geeft via de website van Red Bull Racing een voorproefje van hoe zijn helm eruit ziet. Na de overstap mocht de voormalig Toro Rosso-coureur een nieuwe helm uitzoeken en het ziet er goed uit.
'Nieuw team, nieuwe helm. Ik ben er blij mee. 23 is vanwege Valentino Rossi. De helft van zijn nummer. 46 wilde ik niet, want dat is zijn nummer. En dan natuurlijk de Thaise vlag', aldus the Thais-Britse Formule 1-coureur.
Het beeldmateriaal van de nieuwe helm vind je hier .
Albon van Red Bull naar Toro Rosso
Albon maakt de overstap van Toro Rosso naar Red Bull en start op Spa vanaf de laatste startrij. De reden hiervoor is dat Red Bull besloten heeft een verbeterde krachtbron in de Red Bull te plaatsen waar Pierre Gasly dit jaar mee gereden heeft.
Zelf vindt hij de helm een succes: 'Ik denk dat hij cool geworden is, nu gaan we zien hoe hij er in de auto uit ziet.' (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)