Brundle voorziet: 'Albon heeft zijn handen vol, want naast hem zit Verstappen'


Martin Brundle voorziet een lastig seizoen voor Alexander Albon. De rookie mag na een halfjaar Formule 1 al aantreden bij het team van Red Bull naast Max Verstappen. De Sky Sports-analist is verontwaardigd hoe snel alles is gegaan bij de Thaise-coureur.
De voormalig Britse autocoureur haalt verschillende theorieën aan. 'Misschien dat als Albon in z'n eentje achter de top vijf rijdt hij zich onzekerder gaat voelen dan wanneer hij tussen andere auto's rijdt, en dus kan inhalen. Want als je zo'n hele race alleen rijdt dan merk je duidelijk dat je echt minder snel bent.'
'En dat na slechts twaalf races'
Albon mag zich nu gaan bewijzen bij het Oostenrijkse team. 'Hij heeft zijn handen vol, want naast hem zit Verstappen', stelt Brundle. 'Hij kwam pas in de Formule 1 aan het einde van afgelopen winter. Hij werd op het laatste moment getekend door Toro Rosso en nu zit hij al in een Red Bull. Het is behoorlijk spectaculair na slechts twaalf races en veel druk op zijn jonge schouders.' (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines