Vasseur noemt poging Verstappen bij Raikkonen 'dom'


Frederic Vasseur baalt van de poging van Max Verstappen om Kimi Raikkonen in de eerste bocht van de Grand Prix van België in te halen. De twee kwamen met elkaar in contact en voor Verstappen betekende dit het einde van de race.
De chef van Alfa Romeo is niet blij met de actie van Verstappen en noemt hem 'dom'. 'Ik weet niet wat er gebeurde met Verstappen', zegt hij tegen Autosport . 'Hij kwam uit het niets. Hij was zelfs niet voorbij Perez voordat hij ging remmen.'
Dit was niet verstandig volgens Vasseur. 'Hij probeerde twee auto's in te halen in de eerste bocht. Dat is dom want in Spa kan je inhalen. We rijden niet in Monaco of Boedapest', snapt Vasseur de actie van Verstappen niet.
Race-incident
De stewards hebben de actie afgedaan als een race-incident. 'We hebben het bekeken en kwamen tot de conclusie dat het de eerste ronde was en de eerste bocht. Een race-incident, geen verdere actie nodig', licht wedstrijdleider Michael Masi toe. (foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines