Doornbos positief verrast: 'Race Albon belooft veel goeds voor de rest van het seizoen'
Robert Doornbos is positief verrast door het optreden van Alexander Albon. De Brits-Thaise coureur reed voor het eerst in de RB15 en dat viel bij veel analisten in de smaak. Ook de oud-coureur annex analist is tevreden.
In zijn wekelijkse column bespreekt Doornbos het optreden van Albon. Volgens de Nederlander presteerde de nieuweling boven verwachting. 'We hebben dit raceweekend Albon voor het eerst aan het werk kunnen zien in de Red Bull-auto. Met name aan het einde van de race kwam hij tot leven, zijn race belooft echt nog veel goeds voor de rest van het seizoen.'
Albon gooit hoge ogen bij Marko
Albon liet zich meerdere malen gelden door mooie inhaalacties te laten zien, iets wat volgens Doornbos goed in de smaak is gevallen bij teamadviseur Helmut Marko. 'Alex (Albon, red.) ging buitenom bij Ricciardo op een plek waar dat erg lastig is. Dat was fantastisch. Ook ging hij Sergio Perez voorbij, waarbij hij gewoon over het gras ging. Dan is Helmut Marko terecht ook trots op zijn pupil. Lef tonen, inhalen en gewoon punten pakken. Een prachtige race voor Albon dus.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)