Leclerc: 'Het einde van de kwalificatie was een zooitje'


Charles Leclerc heeft voor de tweede keer op rij de poleposition veroverd. Tijdens de kwalificatie in Monza bleek de Ferrari-coureur de snelste te zijn. 
De jonge coureur werd na afloop luidkeels toegezongen door de Ferrari-fans en was zelf ook blij met zijn startpositie. 'Ik ben zeer blij met mijn pole position', zei hij direct na de kwalificaties. 'Om vandaag zoveel mensen te zien voelt geweldig.'
Toch was hij ook kritisch op het laatste deel in Q3, waarbij iedereen werd opgehouden en daardoor geen snelle ronde kon neerzetten. 'Het is jammer dat het einde van de kwalificatie zo'n zooitje was. Laten we hopen op een mooie race morgen. De snelheid was goed; dus ik ben positief. Het ziet er beter uit dan in Spa.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
 

Top Headlines

Oudere Top Headlines