Wolff: 'Bottas was vandaag een klasse apart'


Toto Wolff zag vandaag Mercedes wederom de eerste startrij veroveren voor maar liefst de 59ste keer. De Mercedes-teambaas was dan ook uitzinnig over zijn coureurs en denkt dat de Silver Arrows er het optimale uit hebben kunnen halen.
'Voor een zaterdag kon dit niet beter. Het was spannend, beide auto's deden niet aan elkaar onder. De Ferrari's waren aan het pushen tegen het einde maar we hebben alles uit de bochten gehaald', aldus de Oostenrijker volgens het Twitterkanaal van  Junaid #JB17 .
Wolff looft Bottas
Wolff vond het optreden van de Fin waanzinnig vandaag en merkt dat de prestaties binnen Ferrari en Mercedes schommelen: 'Bottas was een aparte klasse vandaag. In Bahrein miste hij snelheid en nu is het weer tegenovergesteld. Vettel en Leclerc hebben hetzelfde: Leclerc domineerde in Bahrein, iedereen sprak van een nieuwe generatie en nu is Vettel weer de snellere man.'
'Ik denk dat bandenmanagement heel belangrijk zal zijn morgen', concludeert de Oostenrijker. (Foto: Mercedes AMG F1)

Top Headlines

Oudere Top Headlines