Palmer vreest voor trammelant bij Ferrari: 'Bom kan ieder moment barsten'
Volgens Jolyon Palmer heeft Sebastian Vettel zijn zege in Singapore te danken aan zijn team, en is Charles Leclerc nog steeds de snelste van Ferrari. Dat schrijft de voormalig Formule 1-coureur in zijn column voor de BBC .
'Leclerc heeft de lat hoger gelegd en Vettel heeft moeite met dat niveau', begint Palmer zijn verhaal. 'Leclerc is ook na Singapore nog steeds de snelste rijder bij Ferrari. Op tempo zou hij in Singapore gewoon gewonnen hebben. Vettel heeft zijn overwinning te danken aan zijn team. Leclerc zal tijdens de volgende race maximaal gemotiveerd zijn.'
'De bom kan ieder moment barsten'
De irritaties onderling bij Ferrari lijken steeds meer toe te nemen. In Monza was Vettel boos op Leclerc, in Singapore irriteerde de jonge Monegask zich aan de strategische keuze van zijn team. 'Vettel en Leclerc moeten wel netjes met elkaar om blijven gaan. Dat lijkt wel moeilijker te gaan, gezien wat er gebeurd is in Monza en in Singapore. Ferrari lijkt de boel nog wel in de hand te hebben, maar de bom kan ieder moment barsten.' (Foto: Ferrari F1 Media)