Marko: "Red Bull is uit dal geklommen na GP Singapore"

Max Verstappen, de Nederlander die in de tweede vrije training beslag wist te leggen op de eerste plaats, weet het matige optreden in Singapore aan een verkeerd uitgepakte, experimentele setup. Een kleine week later is Red Bull-adviseur Helmut Marko blij met hoe Red Bull in Rusland uit de startblokken is vertrokken.
"We zijn na de Grand Prix van Singapore uit het dal geklommen. Ons pakket werkt goed, ook al ligt de focus hier in Rusland al een beetje op de Grand Prix van Japan", zo wordt de Oostenrijker geciteerd door het Oostenrijkse ORF.
"De Grand Prix van Japan is onze derde thuisrace (na Oostenrijk en Groot-Brittannië, red.) en daarmee de belangrijkste race die er nog aan zit te komen. Dat neemt echter niet weg dat ik denk dat we hier in Sotsji vooraan mee kunnen strijden."

Top Headlines

Oudere Top Headlines