Palmer zag Verstappen dichtbij komen: 'Ferrari tactisch overklast door Red Bull'


Volgens Jolyon Palmer was het optreden van Ferrari op tactisch gebied in China niet zo sterk. Dat stelt de voormalig Formule 1-coureur in gesprek met  BBC.  De analist is van mening dat de podiumplaats van Sebastian Vettel nog bijna in het geding kwam, omdat Ferrari alleen maar oog had voor Mercedes.
Red Bull Racing werd niet echt in de gaten gehouden, zo denkt Palmer. 'Ze bleven maar naar voren kijken en keken niet achterom. Daardoor kon Red Bull nog bijna de sprong naar het podium maken. Ferrari werd vandaag door Red Bull tactisch overklast.'
'Ferrari had andere keuzes moeten maken'
De 28-jarige Brit is van mening dat Ferrari in Shangai alleen maar reageerde op wat de concurrentie deed, in plaats van zelf het heft in handen nemen. 'Ze probeerden Mercedes aan te vallen, maar tegen de tijd dat Vettel aan Leclerc voorbijging was het al te laat. Op dat moment moet je er voor kiezen de derde en vierde plaats te behouden', aldus Palmer. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)
     

Top Headlines

Oudere Top Headlines