Buitenlandse media geven Verstappen hoge cijfers, ondanks 'saai optreden'
Ondanks het relatief sobere raceweekend van Red Bull en Max Verstappen in Rusland zijn de buitenlandse media lovend over het optreden van de Nederlander. De Oostenrijkse renstal maakte geen schijn van kans tegen het geweld van Ferrari en Mercedes, maar toch kon Verstappen rekenen op hoge cijfers. F1 Maximaal zette de buitenlandse cijfers voor je op een rijtje.
La Gazzetta Dello Sport (Italië) - 8,0
Het Italiaanse La Gazzetta Dello Sport is positief over Verstappens optreden. 'Ondanks het gemis van een podiumplek heeft Verstappen zijn resultaat gemaximaliseerd. Door een gridstraf vanwege de Honda-motor waren zijn kansen verkeken, maar hij heeft er het beste van gemaakt', schrijft de sportkrant.
Sky Sports (Groot-Brittannië) - 8,5
De Engelsen lijken ook gecharmeerd van Verstappen afgelopen weekend, met in het bijzonder zijn constante prestaties. 'Red Bull is er al een paar keer in gefaald om een goeie auto te leveren, maar dat weerhoudt Verstappen er niet van om constant punten te scoren. Hij maakt optimaal gebruik van het materiaal dat hij heeft, ook in Sotsji. Het was een saaie, zakelijke P4, maar meer zat er ook niet in', aldus het doorgaans bekende medium.
L'Equipe (Frankrijk) - 8,0
L'Equipe geeft graag Red Bull als team een cijfer en komt dan uit op een 8,0. 'Verstappen heeft de punten voor Red Bull binnengehaald, terwijl Alexander Albon zich door het veld vocht. Beide heren lieten mooie inhaalacties zien en scoorde optimaal. Een goed resultaat, gezien het materiaal.'
Het Duitse Auto, Motor und Sport geeft Verstappen eveneens een 8,0, maar geeft daarbij geen toelichting. In bijna alle gevallen gaven de buitenlandse media Verstappen een hoger cijfer dan teamgenoot Albon. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)