'Albon goede coureur, maar moet constanter presteren,' zegt Palmer
Alexander Albon startte vanuit de pitsstraat in Rusland, nadat hij een dag eerder zijn kwalificatie vergooide. Jolyon Palmer vertelt op F1TV dat hij onder de indruk is van Albons inhaalrace.
'Vanuit de pitsstraat starten en vijfde eindigen is indrukwekkend. Net als in Spa, toen Albon ook vijfde werd, liet hij ook in Sotsji een aantal mooie inhaalacties zien,' stelt Palmer. De Brit noemt met name de inhaalacties buitenom aan Kevin Magnussen en Pierre Gasly. De goede race in Rusland was na slechte trainingen en een mislukte kwalificatie ook nodig voor Albon.
Kwalificaties moeten beter
'Hij presteert toch onder druk, zijn stoeltje voor 2020 is nog niet zeker,' verwijst Palmer naar de mogelijkheid dat Albon wordt terugverwezen naar Toro Rosso. De voormalig Renault-coureur is echter hoopvol voor Albon: 'De bazen van Red Bull lijken warm te lopen voor hem, en hij laat zien tot best wat in staat te zijn.' Wat de Britse Thai nu nog rest volgens Palmer, is constanter presteren tijdens een weekend. 'Nu moet Albon er aan werken om ook in de kwalificatie goed te presteren, hopelijk kan hij in Japan vooraan in het veld indruk maken,' besluit Palmer. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)