Marko hekelt veranderingen aan Formule 1: 'De toeschouwer moet het begrijpen'


Helmut Marko is het niet eens met de veranderingen dat Liberty Media wil doorvoeren in de Formule 1. De Red Bull-adviseur is dan ook fel tegen het idee van de reversed grid , welke momenteel wel al actief is in de Formule 2.
Marko liet eerder al weten de plannen 'absurd' te vinden . 'Onze sport zou moeten zijn als voetbal of tennis, waar de spelregels de afgelopen 30, 40, 50 jaar niet fundamenteel zijn veranderd', stelt de Oostenrijker. 'De toeschouwers moeten de regels van een Grand Prix begrijpen.'
'Regels voor gelijke kansen'
'Wat we moeten doen, is met regels komen om kansen gelijk te maken', gooit de Grazer op geciteerd door Autoweek.com . 'Boven alles moet het belang van aerodynamica worden verminderd. Tegenwoordig zijn bepaalde races saai vanwege de moeilijkheid bij het inhalen', sluit Marko af. (Foto: Getty Images/Red Bull Content Pool)

Top Headlines

Oudere Top Headlines