Toekomst Hulkenberg aan een zijde draadje: 'Misschien word ik wel pizzabakker'
Het ziet er steeds meer naar uit dat de Formule 1-carriere van Nico Hulkenberg langzaam aan het doodbloeden is. Red Bull, Williams en Alfa Romeo hebben nog een stoeltje beschikbaar, maar de tijd begint te dringen voor de Duitser.
'Er is nog geen nieuws, het is nu een kwestie van geduld. Misschien word ik wel pizzabakker', grapt de Renault-coureur. Maar hij zit met een serieus probleem. Het zou ook zomaar zo kunnen zijn dat hij volgend jaar niet meer te vinden is in de Formule 1: 'Ik heb eigenlijk over dat scenario nog niet echt nagedacht', vervolgt Hulkenberg volgens Formel 1 .
Hulkenberg en Haas kwamen er niet uit
Volgens de recordhouder van meeste races zonder podium, kon hij geen overeenkomst vinden met Haas, waarna de Amerikaanse renstal besloot Romain Grosjean vast te houden.
Haas-teambaas Günther Steiner was het niet eens met dit verhaal: 'De bolide werkte dit jaar niet optimaal. Omdat de matige prestaties niet te danken waren aan de coureurs en omdat Grosjean ons waardevolle feedback levert, hebben we besloten Grosjean bij te laten tekenen.' (Foto: Renault Sport Media)