'Red Bull ligt momenteel te ver achter om Grand Prix van Mexico te winnen'
Max Verstappen gaat tijdens de Grand Prix van Mexico op jacht naar zijn derde overwinning op rij in Mexico-City. De Nederlander wist in 2017 en 2018 op het Autódromo Hermanos Rodríguez te winnen, maar de Duisters van Auto, Motor und Sport verwachten niet dat dat een derde keer zal gaan gebeuren.
'De startsituatie was lange tijd niet zo spannend als vóór de Grand Prix van Mexico', trapt AMS haar vooruitblik af. 'Ferrari had als laatste de snelste auto in de kwalificatie. Mercedes was superieur in de race. En Red Bull is altijd meer dan een blikvanger in Mexico. En dan zou het weer ook nog eens kunnen meespelen.'
Lewis Hamilton wist in de laatste twee races (Rusland en Japan, red.) te winnen en lijkt dan ook voorschot te nemen op de overwinning in Mexico, maar daar gaat het Duitse AMS niet per definitie van uit. De kans dat in ieder geval Ferrari zich gaat mengen is groot en ook Red Bull wordt niet geheel kansloos geacht.
'Zouden ons geld op Mercedes zetten'
Een voorspelling is dan ook niet gemakkelijk, maar toch zien de Duitsers Mercedes als grote favoriet. 'Als we geld moesten inzetten, zouden we op Mercedes zetten. Hoewel Ferrari qua snelheid superieur lijkt, is het foutenpercentage lager voor Mercedes. Red Bull is momenteel net iets te ver weg', sluit het medium af. (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)