'De hoogte beïnvloedt alles: de setup, hoe de auto reageert en het bandenmanagement'


Ferrari gaat dit weekend wederom proberen om een pole position veilig te stellen. Sinds 1990 heeft de Italiaanse renstal geen overwinning weten te pakken in Mexico en een pole position zou een strakke start betekenen voor de Prancing Horses. Sebastian Vettel heeft toegelicht hoe Ferrari het aan gaat pakken dit jaar.
'Dit weekend is het eigenlijk vrij recht door zee. Doorgaans ben je twee dagen lang zoekende naar de juiste balans en hoeveel downforce je moet pakken met de auto', zo begon de Duitser tijdens de persconferentie voorafgaand aan de Grand Prix van Mexico.
Vettel voorziet geen makkelijk weekend
Ferrari heeft de afgelopen races laten zien dat niet met ze te sollen valt. Charles Leclerc heeft vier poles op rij weten te pakken dit seizoen, Vettel pakte voor Ferrari in Japan de vijfde.
In Mexico is het echter niet vanzelfsprekend dat deze trend doorgezet kan worden: 'Vanwege de hoogte is de efficiëntie op dit circuit niet belangrijk. Het is pittig om de juiste setup te vinden hier. De hoogte beïnvloedt alles: de setup, hoe de auto reageert en het bandenmanagement. Daar moeten we dus goed naar kijken.' (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines