Vettel ziet stoppen niet als optie: 'Ik hou nog van enorm veel dingen'


Hij werd gezien als de grootste uitdager om Lewis Hamilton van zijn zesde wereldtitel af te houden, maar drie races in het seizoen verder staat Sebastian Vettel al op 31 punten achterstand ten opzichte van zijn Britse rivaal. De Ferrari-coureur denkt echter nog lang niet aan stoppen.
Sinds afgelopen jaar lijkt een hoop enthousiasme bij Vettel te zijn verdwenen en door de enigszins tegenvallende seizoensstart komen er steeds meer geluiden dat de Duitse coureur aan het eind van dit jaar de koningsklasse van de autosport zal verlaten. Voormalig Formule 1-eigenaar Bernie Ecclestone nam het eerder al op voor de viervoudig wereldkampioen en omschreef hem als ‘de meest onderschatte coureur van allemaal’.
'Voor m'n gevoel weet ik wat ik doe'
Geconfronteerd met de bemoedigende woorden van Ecclestone en de geruchten dat hij aan het eind van dit jaar zou stoppen met racen geeft Vettel ter overstaan van Crash.net zijn reactie: ‘Ik zal niet zo lang in de Formule 1 zitten als hij deed, dat is zeker. Ik hoop dat ik zo fit en scherp zal zijn als hij op dit moment is wanneer ik die leeftijd heb. Maar ik weet het niet, om eerlijk te zijn.’
‘Op dit moment voel ik mij op de top van mijn kunnen, voor m’n gevoel weet ik wat ik doe. Ik ben ongelooflijk zelfkritisch, zeer ambitieus en ik verwacht enorm veel van mezelf. Ik hou van racen, ik hou van de sensatie die bij de snelheid komt kijken, ik hou van de gevechten met deze jongens… Er zijn op dit moment dus enorm veel dingen waar ik van hou en ik zou dat missen. En daarom is het voor mij geen optie om morgen te stoppen. Ik ben best blij om te mogen racen. En daarnaast heb ik een contract, maar dat is slechts een stukje papier, dus we zien wel wat er gebeurd.’ (Foto: Scuderia Ferrari Media)

Top Headlines

Oudere Top Headlines