Zimmermann: 'Albon zal bevestigd worden als teammaat Verstappen 2020'
Volgens Ruben Zimmermann kan binnen enkele dagen officieel worden gemakt dat Alexander Albon ook volgend jaar naast Max Verstappen rijdt bij Red Bull Racing. Dat stelt de journalist op Motorsport-Total.com .
Daarbij stelt Zimmerman voorop dat hij zelf niet erg enthousiast is over Albon. 'Ik geloof niet dat hij ooit wereldkampioen wordt, of dat hij bij de beste coureurs ooit uit het Red Bull-programma hoort', aldus Zimmermann. De afgelopen races heeft Albon slechts het minimale laten zien wat er van hem wordt verwacht in een Red Bull, stelt Zimmernann.
Maar daarmee is de Britse Thai wel constant. Gasly presteerde zelfs onder het minimum. Ter vergelijk haalt Zimmermann er puntenaantallen bij. Albon scoorde in zes races 58 punten voor Red Bull, Gasly scoorde er in de eerste elf van het jaar 63. Of Red Bull in 2020 nog vrede zal hebben met de vijfde en zesde plaatsen van Albon betwijfeld Zimmermann, maar voor nu is het volgens hem genoeg om bij Red Bull te blijven.
Geen plek voor Hulkenberg bij Red Bull
Hier en daar wordt nog gehoopt op een kans voor Nico Hulkenberg bij Red Bull, maar dat ziet Zimmermann niet gebeuren. 'Red Bull heeft genoeg talenten in hun eigen poel', aldus Zimmermann, die ook Kvyat en Gasly geen slechte coureurs vindt. Maar zij vielen volgens Zimmermann allebei tegen bij Red Bull. Albon doet dat niet, en aangezien Helmut Marko aankondigde na Mexico met een besluit te komen, verwacht Zimmermann de bekendmaking op korte termijn. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)