Doornbos ontevreden over rommelige starts Verstappen: 'Het gebeurt te vaak'
Robert Doornbos is van mening dat het te vaak fout gaat bij Max Verstappen in de openingsronde van de race. De oud-coureur is licht kritisch en stelt dat de Red Bull-rijder te vaak moet opgeven na een desastreuse eerste ronde.
Samen met presentator Rob Kamphues blikt Doornbos in het programma Crashen in de Keuken terug op de Grand Prix van Mexico. Verstappen zorgde voor twee touchés in de opening van de race voor een lekke band, waardoor hij niet voor het eerst dit seizoen achteraan moest aansluiten.
Doornbos denkt dat frequentie incidenten zorgelijk is
'Als zoiets een keer gebeurt, is dat prima', zegt Doornbos over het incident van Verstappen. 'Maar het gebeurt nu al voor de derde keer in korte tijd. Dat is toch jammer. In Spa, Japan en nu dus in Mexico is het raak. Daardoor loop je zo ontzettend veel punten mis, echt zonde. In de race kan het gebeuren dat je tegen elkaar aanrijdt, maar het is onacceptabel dat het zo vaak gebeurt als nu.'
Toch denkt Doornbos dat Verstappen de race in Mexico na de desastreuse start gemaximaliseerd heeft. 'Uiteindelijk rijdt hij van plek 20 naar de zesde plaats. In de wetenschap dat daar veel mooie inhaalacties bij zaten is dat natuurlijk waanzinnig. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)