Verstappen kon Ferrari en Mercedes bedreigen: 'Wat er gebeurde, is jammer'


Als Max Verstappen geen gridstraf had gehad, dan had hij het Mercedes en Ferrari héél moeilijk kunnen maken in Mexico. Die conclusie trekt Mika Hakkinen, wereldkampioen der Formule 1 van 1998 en 1999. 
Verstappen reed zaterdag tijdens de kwalificatie nog de snelste ronde, maar werd drie plekken teruggezet wegens het negeren van gele vlaggen. Vanaf P4 liep hij vlak na de start een lekke band op en dus was het gedaan met zijn kansen op een goed resultaat in Mexico. 
'Ik houd van coureurs die voluit gaan en Max is er daar absoluut één van', begint Hakkinen in zijn column voor  Unibet . 'De regel van de gele vlag is echter helder. Als je ziet dat een collega crasht, dan moet je altijd rekening houden met je snelheid in verband met de aanwezige marshalls. Dat dit gebeurde is jammer, want Max had het Mercedes en Ferrari lastig kunnen maken.'
Komend weekend staat de Grand Prix van de Verenigde Staten op de kalender. Hakkinen verwacht dat Verstappen daar minder kans maakt op een overwinning. De Fin ziet Mercedes als favoriet, maar vlakt Mercedes niet uit. 'Het probleem voor Mercedes is dat de kracht van de Ferrari-motor hier goed tot zijn recht moet komen.' (Foto: Red Bull Content Pool/Getty Images)

Top Headlines

Oudere Top Headlines