Maakt Marko line-up bekend na dit weekend? 'Dacht dat Mexico na Amerika plaats zou vinden'
Helmut Marko heeft recent aangegeven dat hij de line-up van Red Bull en Toro Rosso na de Grand Prix van Mexico bekend wilde maken. Hier kwam hij later op terug, het was een vergissing. Hij creëerde veel verwarring in de paddock, wanneer zou Red Bull het dan wél bekend maken?
'Ik dacht dat de Grand Prix van Mexico na de Grand Prix van Amerika plaats zou vinden. Het bleek dat het andersom was', zo verklaart Marko zijn opmerking tegenover Autosport . De Oostenrijker wordt oud en heeft zich vergist in de volgorde van de Grands prix.
Eerder deze week gaf de Red Bull-adviseur wel al aan slechts drie coureurs nog te overwegen voor het stoeltje naast Max Verstappen . Welke van de drie het zal worden is nog onduidelijk, maar de consequenties voor Nico Hülkenberg zullen hoe dan ook groot zijn.
Red Bull maakt line-up bekend na GP Amerika?
Maar als hij zich vergist heeft in de twee Grands Prix, dan zou de logische conclusie dus zijn dat we na de Grand Prix van Amerika te horen zullen krijgen wie er naast Verstappen plaats gaat nemen bij Red Bull Racing. Marko maakt zich absoluut geen zorgen over wie ze naast de Nederlander gaan zetten: 'Hij is een uitstekende coureur, daar kan prima een andere uitstekende coureur naast.' (Red Bull Content Pool/Getty Images)