F1 Live 19.00 uur | Derde vrije training Grand Prix Verenigde Staten


Dit weekend staat de Grand Prix van de Verenigde Staten op het programma. Naar alle waarschijnlijkheid pakt Lewis Hamilton zijn zesde wereldtitel, terwijl Max Verstappen nog altijd derde kan worden in de WK-stand . 
Voordat de race zondag begint, is het eerst tijd voor de derde vrije training en kwalificatie. Vrijdag zagen we op de baan in Amerika al veel actie. De coureurs testten 's ochtends de nieuwe banden voor 2020, maar in het tweede deel van de eerste vrije training en tijdens de tweede vrije training werden de normale programma's weer afgewerkt. 
Verstappen zit er goed bij
In de eerste vrije training zette Verstappen de snelste tijd neer, met 1:34,057. Sebastian Vettel volgde op 0,169 seconden, teamgenoot Alexander Albon reed naar de derde tijd met 0,259 seconden achterstand. In de middag was Lewis Hamilton de snelste en klokte Verstappen de derde tijd. 
Hoe doet Verstappen het in de derde vrije training? Volg het allemaal in het liveblog van F1Maximaal! 
Volg Max Verstappen GP Amerika live

Top Headlines

Oudere Top Headlines