Albon vertrekt vanaf P6: 'Verstappen pusht meer tot de limiet'
Alexander Albon kwalificeerde zichzelf voor de zesde startpositie en mag dus vertrekken vanaf de derde startrij. De Britse Thai start de race op de softs en hoopt daarmee de concurrentie te kunnen uitdagen.
Over de kwalificatie is de Red Bull-coureur dan ook gematigd positief. 'Het was wel oké', begint Albon tegenover Ziggo Sport . 'In mijn laatste ronde maakte ik een fout. Ik had niet de snelheid als de coureurs voor mij, maar het was niet slecht.'
'Max pusht meer tot de limiet'
Albon probeert dan ook alles uit de auto te halen. 'Het is niet makkelijk', stelt de rookie van Christian Horner. 'Max pusht meer tot de limiet. Maar ik ben tevreden, want VT2 en VT3 waren erg lastig voor mij', concludeert Albon.
Voor de race op zondag hoopt Albon een paar plekjes te kunnen klimmen in het klassement. 'We starten op de softs tijdens de race, dus ik hoop Lewis te kunnen pakken in de eerste bocht', aldus een ambitieuze Albon. (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)