Leclerc onheilspellend: 'Het is altijd interessant als wij naast elkaar starten'
Charles Leclerc heeft aangegeven tevreden te zijn met zijn vierde plek tijdens de kwalificatie. Op het Circuit of the Americas zal hij op de tweede startrij starten naast Max Verstappen. De vorige keer dat de twee coureurs elkaar tegen kwamen op het circuit eindigde het in tranen voor de Limburger.
'Ik ben vrij tevreden met vandaag, we zitten niet ver van pole position af', zo begon Leclerc tegenover Ziggo Sport . Jack Plooij merkte dat de Monegask een prima bui had vandaag en maakte hier goed gebruik van.
Plooij gooide olie op het vuur en benadrukte nog even dat Leclerc en Verstappen het niet altijd even goed kunnen vinden in de eerste bocht: 'Naast Max, ja, het is altijd interessant als we naast elkaar starten.'
Leclerc en Verstappen gaan elkaar in bocht een zien
'We gaan racen met de ellebogen naar buiten, zoals altijd', concludeert de Ferrari-coureur, die tijdens de kwalificatie niet verder kwam dan P4. Tijdens de derde vrije training viel zijn Ferrari stil aan het begin van de sessie waardoor hij weinig heeft kunnen oefenen en met een verouderde krachtbron aan de start zal verschijnen morgen. (Foto: Ferrari F1 Team)